Pomożemy stworzyć ogród Twoich marzeń!

Bogaty asortyment
roślin ozdobnych

Pomożemy stworzyć ogród Twoich marzeń. Dzięki zdobytym kwalifikacjom, wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z polskimi jak i zagranicznymi kontrahentami oferujemy popularne i najczęściej poszukiwane rośliny, a także wiele rzadko spotykanych gatunków.

Satysfakcja gwarantowana

Naszą chlubą jest bogaty asortyment roślin ozdobnych w przystępnych cenach oraz akcesoria ogrodnicze.

Wysoka jakość produktów

Nasza oferta jest zróżnicowana i na wysokim poziomie, tak aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Wieloletnie doświadczenie

Cała produkcja roślin odbywa się w szkółce krzewów ozdobnych pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów.

Witamy w naszym centrum

Centrum Ogrodnicze “Lilia” powstało w 2009 roku. Początkowo był to detaliczny punkt sprzedaży działający od 1995 roku, który w wyniku dynamicznego rozwoju rynku ogrodniczego na przełomie kolejnych lat, przekształcił się w duże centrum ogrodnicze.

Obecnie zajmuje powierzchnię 10 000 m2, na którą składa się budynek sklepowy o powierzchni 2500m2, plac handlowy o powierzchni 3000m2 i duży parking. W Centrum Ogrodniczym „Lilia” oferujemy zróżnicowany asortyment towaru. Naszą chlubą jest szeroki wybór roślin ozdobnych, których produkcja odbywa się w Szkółce Krzewów L.A. Blabuś mieszczącej się w Gminie Biała. W Centrum znaleźć można duży wybór zarówno roślin ogrodowych jak i pokojowych, akcesoriów ogrodniczych, podłoży oraz środków ochrony roślin.

Dostępne są również artykuły sezonowe tj. bożonarodzeniowe, wielkanocne, znicze itp. W okresie bożonarodzeniowym dostępne w sprzedaży są liczne ozdoby świąteczne oraz oferujemy naszym Klientom szeroki wybór choinek bożonarodzeniowych. Co roku Klient przychodząc do Centrum może poczuć magię świąt poprzez liczne dekoracje zdobiące Centrum.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 605 200 210

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą