O nas

Witamy w
Centrum Ogrodniczym "Lilia"

Centrum Ogrodnicze “Lilia” powstało w 2009 roku. Początkowo był to detaliczny punkt sprzedaży działający od 1995 roku, który w wyniku dynamicznego rozwoju rynku ogrodniczego na przełomie kolejnych lat, przekształcił się w duże centrum ogrodnicze.

Obecnie zajmuje powierzchnię 10 000 m2, na którą składa się budynek sklepowy o powierzchni 2500m2, plac handlowy o powierzchni 3000m2 i duży parking. W Centrum Ogrodniczym „Lilia” oferujemy zróżnicowany asortyment towaru. Znaleźć tu można szeroki wybór zarówno roślin ogrodowych jak i pokojowych, akcesoriów ogrodniczych, podłoży oraz środków ochrony roślin. Dostępne są również artykuły sezonowe tj. bożonarodzeniowe, wielkanocne, znicze itp.

W okresie bożonarodzeniowym dostępne w sprzedaży są liczne ozdoby świąteczne oraz oferujemy naszym Klientom szeroki wybór choinek bożonarodzeniowych. Co roku Klient przychodząc do Centrum może poczuć magię świąt poprzez liczne dekoracje zdobiące Centrum.

Naszą chlubą jest bogaty asortyment roślin ozdobnych, których produkcja odbywa się w Szkółce Krzewów L.A. Blabuś mieszczącej się w Gminie Biała. Dzięki zdobytym kwalifikacjom, wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z polskimi jak i zagranicznymi kontrahentami oferujemy popularne i najczęściej poszukiwane rośliny, a także wiele rzadko spotykanych gatunków. Cała produkcja drzew i krzewów odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów. Dzięki temu oferta roślin jest zróżnicowana i na wysokim poziomie, tak aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Ogrodniczego,

Lila i Andrzej Blabuś
z pracownikami

Dawniej

Dziś

Opinie

Oliwia (Google)
5/5
Bogato zaopatrzone centrum ogrodnicze. Wraz z porą roku zmiana wystroju, która zaskakuje dekoracjami. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do ogrodu jak i do domu. Przed Świętami obowiązkowe miejsce do odwiedzenia razem z dziećmi.
Władysława (Google)
5/5
Byłam przejazdem, jak długo żyję tak pięknej szopki nie widziałam 😀 Jestem pod wrażeniem do tej pory, samo centrum ogrodnicze rewelacyjne. Mało jest takich na Śląsku tak zrobionych i zaopatrzonych. Serdecznie polecam. Może będę miała jeszcze okazję to odwiedzę to wspaniałe i cudne miejsce.
Marcin (Google)
5/5
Duży wybór produktów. Rośliny w dobrej kondycji. Regularnie odwiedzam sklep. Atutem duży parking przed budynkiem. Na plus sezonowa wymiana asortymentu.